babatau clothing line

Ni mwezi mwingine tena wadau tunaendelea kutupia kama kawa! Tuendelee kuwasiliana kama unapenda kujiunga katika familia yetu kwa kutoka na pamba za babatau

Advertisements
Comments
3 Responses to “babatau clothing line”
  1. Nehemia Mukunzi says:

    Mkuu kanzi nzuri sana. Ila hujasema duka liko wapi maana nataka kuja kukuunga mkono kwa kununua vifaa hivyo.

  2. katunda says:

    Hongera sana bwana mdogo juhudi zako zinaonekana .. just keep up
    its me your bro USA

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: